Ofertă acceptată Cumpărare directă

„LUCRĂRI DE REPARAŢII SISTEM DE PRELUARE APE PLUVIALE STR. DUMITRAŞCU BRĂTIANU, SAT RACOVIŢA

Număr anunț
DA31082113
Autoritate contractantă
ORASUL MIOVENI (CUI 4318199)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.667.808 RON
Data publicării
26.07.2022 00:00
Data finalizării
28.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.667.808 RON