Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitia de materiale de protectie [POIM MySMIS 149712] , conform ADV1304228/15.07.2022

Număr anunț
DA31097475
Autoritate contractantă
COMUNA VEDEA (CUI 6826851)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.571.079 RON
Data publicării
28.07.2022 00:00
Data finalizării
28.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.571.079 RON