Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE CURATENIE SI IGIENIZARE CASA DE CULTURA MIHAI VITEAZU SI CAMIN CULTURAL CORNESTI, JUD CJ

Număr anunț
DA35141866
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAI VITEAZU (CUI 4378832)
Furnizor / câștigător
CÎRGEA A RODICA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 35325382)
Cod CPV
90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
60.000 RON
Data publicării
28.02.2024 13:46
Data finalizării
29.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.000 RON