Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari Imprejmuire tarc lei la Gradina Zoologica in lungime de 58 ml din mun. Radauti

Număr anunț
DA31098442
Autoritate contractantă
Municipiul Radauti (CUI 4244148)
Cod CPV
45340000-2 · Lucrari de instalare de garduri, de balustrade si de dispozitive de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.347.575 RON
Data publicării
28.07.2022 00:00
Data finalizării
29.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.347.575 RON