Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii la invelitoarea acoperisului Scolii Gimnaziale Erou Inv,I,Draganescu

Număr anunț
DA31098533
Autoritate contractantă
Comuna Valea Doftanei (CUI 2843116)
Cod CPV
45261210-9 · Lucrari la invelitoarea acoperisului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
35.728.997 RON
Data publicării
28.07.2022 00:00
Data finalizării
29.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.728.997 RON