Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII INCHIRIERE SCENA SI SONORIZARE – RUGA SATULUI, LOCALITATEA FARLIUG

Număr anunț
DA31089613
Autoritate contractantă
Comuna Firliug (Primaria Firliug jud. Caras Severin) (CUI 3227815)
Cod CPV
92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.492.328 RON
Data publicării
27.07.2022 00:00
Data finalizării
29.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.492.328 RON