Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare:Leagan tip Parc 2 buc,Indicator rutier 61 bucati,Banca metalica 15 buc

Număr anunț
DA31092590
Autoritate contractantă
COMUNA PRUNDU BARGAULUI (CUI 4347410)
Cod CPV
43329000-5 · Ansambluri de echipamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.556.286 RON
Data publicării
28.07.2022 00:00
Data finalizării
29.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.556.286 RON