Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bride-Cleme de prindere cablu, din otel zincat 12-13 mm

Număr anunț
DA31098422
Autoritate contractantă
JUDETUL SATU MARE (CUI 3897378)
Cod CPV
44322000-3 · Accesorii pentru cabluri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.658.537 RON
Data publicării
28.07.2022 00:00
Data finalizării
29.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.658.537 RON