Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de revizie tehnica grup electrogen model ECO 12C, Scoala Rudeni, oras Chitila

Număr anunț
DA31098856
Autoritate contractantă
ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
Cod CPV
50532300-6 · Servicii de reparare si de intretinere a generatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.276.757 RON
Data publicării
28.07.2022 00:00
Data finalizării
29.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.276.757 RON