Ofertă acceptată Cumpărare directă

Etichete cod de bare cu incrementare dubla

Număr anunț
DA31088623
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
Cod CPV
30199761-2 · Etichete cu coduri de bara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
16.084.539 RON
Data publicării
27.07.2022 00:00
Data finalizării
29.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.084.539 RON