Ofertă acceptată Cumpărare directă

Deflector reglabil pentru aer conditionat, protectie jet de aer rece

Număr anunț
DA31089271
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Cod CPV
42512500-3 · Piese pentru dispozitive de climatizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.727.992 RON
Data publicării
27.07.2022 00:00
Data finalizării
29.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.727.992 RON