Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie cu montaj SURSA neintreruptibila de tensiune (UPS) cu baterii incluse conform anuntului de

Număr anunț
DA31071650
Autoritate contractantă
Filarmonica Oltenia Craiova (CUI 4829924)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.779.296 RON
Data publicării
25.07.2022 00:00
Data finalizării
29.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.779.296 RON