Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de expertizare in constructii pt obiectiv ”Străpungere dig de protecție pentru fluidizare a

Număr anunț
DA31098903
Autoritate contractantă
Comuna Sf. Gheorghe (Primaria Comunei Sfantul Gheorghe) (CUI 4793880)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.177.400 RON
Data publicării
28.07.2022 00:00
Data finalizării
29.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.177.400 RON