Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rame click A3, Rame click A4, Standuri pliabil pentru pliante, reviste, brosuri, 5 rafturi A4

Număr anunț
DA31105172
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
Cod CPV
44142000-7 · Rame (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.647.160 RON
Data publicării
29.07.2022 00:00
Data finalizării
31.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.647.160 RON