Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stalp de iluminat stradal cu o lampa led de 30 w

Număr anunț
DA31104044
Autoritate contractantă
COMUNA PIRSCOVENI (CUI 4395043)
Cod CPV
34928510-6 · Stalpi de iluminat stradal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.965.450 RON
Data publicării
29.07.2022 00:00
Data finalizării
01.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.965.450 RON