Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montare usi antifoc Gradinita cu program prelungit in comuna Ivesti, judetul Galati

Număr anunț
DA31090213
Autoritate contractantă
COMUNA IVESTI (PRIMARIA COMUNEI IVESTI) (CUI 3601986)
Cod CPV
45421131-1 · Instalare de usi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.007 RON
Valoare atribuită
31.407.455 RON
Data publicării
27.07.2022 00:00
Data finalizării
01.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.407.455 RON

din 2.007 RON estimat