Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentatie cadastrala pentru intabulare Strada Gara Mica, comuna Lunca Ilvei

Număr anunț
DA31104827
Autoritate contractantă
Comunei Lunca Ilvei (Primaria Lunca Ilvei) (CUI 4730598)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.429.663 RON
Data publicării
29.07.2022 00:00
Data finalizării
01.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.429.663 RON