Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare parc cu loc de joacă și teren sport în sat Dâmbovicioara, comuna Braniștea, jud. Dâmbovița

Număr anunț
DA31096044
Autoritate contractantă
Comuna Branistea (CUI 4344279)
Cod CPV
45212120-3 · Lucrari de constructii de parcuri tematice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.270.711 RON
Data publicării
28.07.2022 00:00
Data finalizării
01.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.270.711 RON