Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Certificat de securitate SSL Comodo Positive -www.primariatihabargaului.ro (07/08/2022 - 06/08/2023)
- Număr anunț
- DA31107156
- Autoritate contractantă
- COMUNA TIHA-BARGAULUI (CUI 4427102)
- Cod CPV
- 48224000-4 · Pachete software pentru editare de pagini web (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 0 RON
- Valoare atribuită
- 5.124.328 RON
- Data publicării
- 01.08.2022 00:00
- Data finalizării
- 01.08.2022 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.