Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare produse - 2buc. scaune 8052173 cf. ref. necesit.485/21.02.2024
- Număr anunț
- DA35150302
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Judeteana "G.T.Kirileanu" Neamt (CUI 2613397)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 502,52 RON
- Data publicării
- 29.02.2024 13:46
- Data finalizării
- 29.02.2024 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.