Atribuită
Atribuire
MONITOR OFICIAL - FF 150989/12.04.2023 ; FF 3001607/12.04.2023 ; FF 1001124/19.04.2023 ;FF 1001145/24.04.2023 ; FF 1001198/27.04.2023
- Număr anunț
- DAN1921732
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- OFICIUL NATIONAL AL REGISTRULUI COMERTULUI (CUI 23673170)
- Cod CPV
- 79941000-2 · Servicii de taxare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 1.517 RON
- Data anunțului
- 15.05.2023 15:19
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.