Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Plasa poarta 3x2m Ochiuri 12×12 cm, 5.5 mm

Număr anunț
DA31101690
Autoritate contractantă
COMUNA GALAUTAS (CUI 4367981)
Cod CPV
37451730-0 · Accesorii de antrenament pentru fotbal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.964.795 RON
Data publicării
29.07.2022 00:00
Data finalizării
02.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.964.795 RON