Ofertă acceptată Cumpărare directă

compresor 50l 2hp, cu accesorii

Număr anunț
DA31106479
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TG.JIU (CUI 4246378)
Cod CPV
43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.634.973 RON
Data publicării
01.08.2022 00:00
Data finalizării
02.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.634.973 RON