Ofertă acceptată Cumpărare directă

Extindere retele apa, canalizare menajera si canalizare pluviala pe str. George Bacaloglu

Număr anunț
DA31111533
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.946.772 RON
Data publicării
01.08.2022 00:00
Data finalizării
02.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.946.772 RON