Ofertă acceptată Cumpărare directă

Raport de audit energetic si certificat energetic pentru cladire de la Scoala Canuta Ionescu

Număr anunț
DA31107440
Autoritate contractantă
Orasul Urlati (Consiliul Local) (CUI 2844189)
Cod CPV
71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.512.441 RON
Data publicării
01.08.2022 00:00
Data finalizării
02.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.512.441 RON