Atribuită
Atribuire
Servicii de punere in executare silita a sentintelor judecatoresti, astfel: S.C. 7832/ 13-10-2021 - 40 lei, SC 7347/27-09-2022-23.75 lei, SC 10813/22-12-2022 - 40 lei si SC 3048/05-04-2023 - 40 lei, conform referat nr. 19720/25-05-2023, contract 19515/15.07.2019, Act Aditional III nr. 23408/04-07-2022
- Număr anunț
- DAN1929700
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- Societatea Civila Profesionala de Executori Judecatoresti Drumea - Nicut si Ciovica (CUI 40632332)
- Cod CPV
- 75242110-8 · Servicii de executor judecatoresc (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 143,75 RON
- Data anunțului
- 26.05.2023 14:51
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.