Atribuită Atribuire

Furnizare produse - 4buchete flori actv.culturale cf ref.necesit.1221/02.05.2023=320; 4buchete flori actv.culturale cf ref.necesit.1219/02.05.2023=240; 2buchete flori actv.culturale cf ref.necesit.1321/09.05.2023=160;

Număr anunț
DAN1931619
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana "G.T.Kirileanu" Neamt (CUI 2613397)
Furnizor / câștigător
13 (CUI 40)
Cod CPV
03121210-0 · Aranjamente florale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
720 RON
Data anunțului
30.05.2023 15:38

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.