Ofertă acceptată Cumpărare directă

Platforma pentru acces pe scari a persoanelor cu dizabilitati aflate in carucior

Număr anunț
DA31109007
Autoritate contractantă
Comuna Berceni (Primaria) (CUI 2845338)
Cod CPV
44115600-5 · Lifturi de trepte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.256.648 RON
Data publicării
01.08.2022 00:00
Data finalizării
02.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.256.648 RON