Atribuită Atribuire

Servicii de inchiriere "Autoplatforma" cu deservent pentru transport minibuldo JCB de la Stadion I. Oblemenco la Cimitirul Ungureni, pe raza municipiului Craiova {1 cursa x 150 lei/ cursa = 150 lei} si Servicii de inchiriere "Autoplatforma" cu deservent pentru transport Autocamioneta DACIA - DJ-07-SBI de la sediu RAADPFL Craiova la Cimitirul Ungureni, pe raza municipiului Craiova. {1 cursa x 150 lei/ cursa = 150 lei}, conform referat nr.20931/07-06-2023 intocmit de Sector Coloana Auto

Număr anunț
DAN1935662
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
ROM MOB COB SRL (CUI 28393597)
Cod CPV
60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
300 RON
Data anunțului
09.06.2023 11:10

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.