Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare si diagnosticare la statia de masurare gama in aer, Reparare modul de comunicat

Număr anunț
DA31107057
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI BRASOV (CUI 4443272)
Cod CPV
50411000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.579.424 RON
Data publicării
01.08.2022 00:00
Data finalizării
02.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.579.424 RON