Ofertă acceptată Cumpărare directă

AN.PUBL-DESFAS.LICITATIE PUBL. PT AMPLAS.PANOURI PUBLICITARE IN DATA DE 03.08.2022

Număr anunț
DA31119703
Autoritate contractantă
SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI) (CUI 4316422)
Cod CPV
22212100-0 · Publicatii periodice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.744.310 RON
Data publicării
02.08.2022 00:00
Data finalizării
02.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.744.310 RON