Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reconditionat si lacuit parchet

Număr anunț
DA31114641
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CAPITAN AVIATOR MIRCEA T. BAUDULESCU (CUI 4299771)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5 RON
Valoare atribuită
17.988.328 RON
Data publicării
02.08.2022 00:00
Data finalizării
03.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.988.328 RON

din 5 RON estimat