Ofertă acceptată Cumpărare directă

REZISTENTA CONDENS 500 cm 200 W 220 V

Număr anunț
DA31113801
Autoritate contractantă
Penitenciarul Drobeta Turnu Severin (CUI 4222263)
Cod CPV
42530000-0 · Piese pentru echipamente de refrigerare si congelare si pompe termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.508.803 RON
Data publicării
02.08.2022 00:00
Data finalizării
03.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.508.803 RON