Atribuită Cumpărare directă

Miofilin inj 24mg/ml - 5f/10ml / AMINOPHYLLINUM

Număr anunț
DA35130840
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33673000-8 · Medicamente impotriva maladiilor obstructive ale cailor respiratorii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.797,20 RON
Data publicării
27.02.2024 13:46
Data finalizării
29.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.797,20 RON