Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET REPARATIE J C B-ANUNT 18471

Număr anunț
DA31112122
Autoritate contractantă
COMUNA MILAS (PRIMARIA COMUNEI MILAS) (CUI 4427099)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.905.391 RON
Data publicării
01.08.2022 00:00
Data finalizării
03.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.905.391 RON