Atribuită
Atribuire
Achizitie Erbicid Total Leo Green Plus 20litrix27,52ron.Valoare totala 550,40ron.Achizitie conf.referat nr.22381/19.06.2023,comanda nr.22658/20.06.2023
- Număr anunț
- DAN1943548
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- BIOPLANT S.R.L. (CUI 10479025)
- Cod CPV
- 24453000-4 · Erbicide (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 550,40 RON
- Data anunțului
- 21.06.2023 11:29
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.