Ofertă acceptată Cumpărare directă

Soricei 360mm Adam Hall Accessories VP 48360 BLK

Număr anunț
DA31121192
Autoritate contractantă
CENTRUL DE CREATIE, ARTA SI TRADITIE AL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4266901)
Cod CPV
39265000-7 · Agatatori si urechi de prindere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.062.869 RON
Data publicării
02.08.2022 00:00
Data finalizării
03.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.062.869 RON