Atribuită
Atribuire
Aplica 7647 - 3 buc x 33,61 lei, Plafoniera 7649 - 1 buc x79,83 lei, Plafoniera 8848 - 2 buc x231,09 lei, Plafoniera 8684 - 2 buc x 210,08 lei, Aplica 8847 - 1 buc x 142,86 lei, Bec led A60 10W E 27 - 9 buc x6,72 lei. Achizitie in baza referatului nr.22945/21.06.2023, Comanda nr.22960/21.06.2023
- Număr anunț
- DAN1944559
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- ADA ELECTRIC SRL (CUI RO15449068)
- Cod CPV
- 31524000-5 · Plafoniere sau aplice de perete (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 1.266,39 RON
- Data anunțului
- 22.06.2023 13:31
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.