Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartuse HP conform anunt nr. ADV 1306860 / 01.08.2022

Număr anunț
DA31125160
Autoritate contractantă
AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA ROMANA RA (CUI 5205651)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2 RON
Valoare atribuită
8.586.712 RON
Data publicării
03.08.2022 00:00
Data finalizării
03.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.586.712 RON

din 2 RON estimat