Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii Modelare stimulare prin camp electric pentru electrozi implantabili

Număr anunț
DA31116899
Autoritate contractantă
I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti (CUI 1154)
Cod CPV
73110000-6 · Servicii de cercetare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.183.199 RON
Data publicării
02.08.2022 00:00
Data finalizării
03.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.183.199 RON