Atribuită Atribuire

Achizitie Harvest vegetatie 20.20.20 10kgx9,63ron,Harvest inflorire 15.30.15 10kgx9,63ron.Valoare totala 192,60ron.Achizitie conf.referat nr.23275/23.06.2023,comanda nr.23443/26.06.2023.

Număr anunț
DAN1950257
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
BIOPLANT S.R.L. (CUI 10479025)
Cod CPV
14310000-7 · Ingrasaminte minerale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
192,60 RON
Data anunțului
29.06.2023 15:01

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.