Ofertă acceptată Cumpărare directă

DULTAVAX CT*1 SPR*0,5ML SUSP INJ

Număr anunț
DA35133860
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.795 RON
Valoare atribuită
7.795 RON
Data publicării
27.02.2024 13:46
Data finalizării
29.02.2024 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.795 RON

din 7.795 RON estimat