Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII REPARATII SKODA OCTAVIA BT 02 POB

Număr anunț
DA31127101
Autoritate contractantă
ORAS BUCECEA BOTOSANI (CUI 3643876)
Cod CPV
50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.422.012 RON
Data publicării
03.08.2022 00:00
Data finalizării
04.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.422.012 RON