Atribuită
Atribuire
Țesături sintetice = 252 ml, REFERAT 6379 / 19.12.2022, 6380 / 19.12.2022, Factura 3786 / 04.01.2023 pentru Premiera Trubadurul din martie 2023
- Număr anunț
- DAN1952404
- Autoritate contractantă
- OPERA NATIONALA IASI 2007 (CUI 4541610)
- Furnizor / câștigător
- MEREDIANA COM SRL (CUI 10161268)
- Cod CPV
- 19210000-1 · Tesaturi (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 3.951 RON
- Data anunțului
- 03.07.2023 11:29
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.