Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de vidanjare, desfundare, curatare, spalare canalizare si camine, inspectie video canalizar

Număr anunț
DA31126954
Autoritate contractantă
Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti (CUI 4266472)
Cod CPV
90000000-7 · Servicii de evacuare a apelor reziduale, de eliminare a deseurilor, de igienizare si servicii privind mediul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.749.662 RON
Data publicării
03.08.2022 00:00
Data finalizării
04.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.749.662 RON