Ofertă acceptată Cumpărare directă

Husa Book Cover Samsung EF-BT730PBEGEU pentru Samsung Galaxy Tab S7 Plus/ Tab S7 FE (Negru)

Număr anunț
DA31128696
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE MATEMATICA "SIMION STOILOW" AL ACADEMIEI ROMANE (CUI 4382523)
Cod CPV
30237253-7 · Huse antipraf pentru echipamente informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.563.840 RON
Data publicării
03.08.2022 00:00
Data finalizării
04.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.563.840 RON