Ofertă acceptată Cumpărare directă

Film mamografic 18x24, 24x30 cm, emisie verde

Număr anunț
DA31119953
Autoritate contractantă
Institutul National de Gerontologie si Geriatrie ANA ASLAN (CUI 4283333)
Cod CPV
32354100-0 · Filme pentru radiologii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.524.568 RON
Data publicării
02.08.2022 00:00
Data finalizării
04.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.524.568 RON