Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere sisteme

Număr anunț
DA35118414
Autoritate contractantă
Municipiul Deva (CUI 4374393)
Furnizor / câștigător
ID SYSTEM SRL (CUI 18321283)
Cod CPV
50316000-3 · Intretinerea si repararea distribuitoarelor automate de bilete (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
26.02.2024 13:46
Data finalizării
29.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON