Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASCA GAZE CU VIZOR PANORAMIC SI FILTRU INCLUS CU GEANTA PICIOR

Număr anunț
DA31128962
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Cod CPV
35814000-3 · Masti de gaze (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.174.216 RON
Data publicării
03.08.2022 00:00
Data finalizării
04.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.174.216 RON