Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv. elab. documentatii tehnice pt. obtinere Autorizatie ISU "Corp A Sc. Gimn. Nr. 3

Număr anunț
DA31122606
Autoritate contractantă
Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
Cod CPV
71317100-4 · Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.499.090 RON
Data publicării
03.08.2022 00:00
Data finalizării
04.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.499.090 RON